Recenze FINNLO

chyba

Ověřený zákazník Alfit Ověřený zákazník

Přidáno: 22. ledna 2024

Zakoupeno v Alfit

Vypadá, že je to kvalitní produkt, který vydrží dlouho sloužit. A bude se ke cvičení na něm každý rád vracet.

Finnlo 6805

Finnlo CleverFold CF70 BT

Finnlo CleverFold CF70 BT

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 28. října 2022

• Možnost složení do kompaktního stavu
  • Neskutečně poruchový a problémový

Stroj jsem zakoupil před deseti měsíci a už jsem musel objednat záruční servis snad popáté.
Nejprve příšerně hlasitý pískavý zvuk během cvičení. Ukázalo se, že spoje k pedálům je potřeba jednou za pár týdnů rozebrat a promazat vazelínou. Nevím, jestli je to uplně normální, ale za ty peníze bych čekal trvanlivější kvalitu, když navíc v manuálu nic takového nezmiňují v sekci Údržba.
Poté začala zlobit elektronika. Během cvičení se computer zasekával, zastavoval, vynechával, nebo zobrazil error a vůbec nefungoval. Výměna computeru nepomohla. Nakonec museli stroj odvézt a komplet opravit a to pomohlo.
Ale to stále není všechno. Už od nákupu bylo velmi zatuhlý skládání spojovací tyče od pravého pedálu. Postupem času se problém zhoršoval a zhoršoval, až teď stroj vůbec nejde skládat a rozkládat. Což je jeho hlavní přednost. A ještě to nejspíš způsobuje velmi hlasitý zvuk během cvičení, protože evidentně nějaké kovové součástky třou o sebe.
Takže další servis. Už mě to fakt nebaví. Strašný výrobek. Nulová kontrola kvality. A to má jít o vlajkovou loď značky.

Ověřený zákazník FITHAM Petr

Přidáno: 3. května 2022

Zakoupeno v FITHAM

V rámci kladkového systému jsem vybíral dle zkušeností s obdobnými stroji. I když jsem si nemohl osobně předem vyzkoušet, je ideální i na výšku 193 cm. Kladně hodnotím robustní provedení, bezvadný tichý chod. Původně jsem chtěl něco s již dodaným závažím, ale tam je cena jinde. Protože jsem chtěl doplnit domácí posilovnu, kde již mám dost kotoučů, byla toto ideální volba. Osy jsou na kotouče 31mm, ale kombinuji i 50mm, jen u těch je nutno počítat s průměrem, ideální jsou tak 15 kg, aby nebrnkaly do kolen, ale i to jde vyřešit mírným posunem dozadu. Jinak hodnotím velice kladně.

FINNLO CABL

FINNLO CABL

Ověřený zákazník Fitvýživa.cz Martin

Přidáno: 9. února 2022

Zakoupeno v Fitvýživa.cz

• Plynulý tah jako u profi kladky z velmi dobré posilovny
  • Velmi kompakní, vejde se všude
  • 3 různé násady
  • Na webu produktu jsou videa s desítky cviků
  • Velmi kvalitní zpracování
  • Cvičení mě s tím baví
  • Hodí se vzhledem do bytu, neruší vizuelně ani v obýváku
  • Inovativní produkt. Nic takového jsem ještě nikdy neviděl
  • Technologický "zázrak" :) Celé to váží 7kg i s kolejnicí a přitom tahám ekvivalent až 13 nebo 16kg (dle verze). Síla je po celé dráze pohybu téměř stejná jako u závaží. Tzn. není to žádná guma ani pružina.
  • Zmatek v pojmenování a popisu dvou verzí (slabší a silnější zátěže)
  • Pouze 6 stupňů zátěže
  • U videí s cviky chybí komentář jak cviky provádět a na co si dát pozor
  • Finnlo pravděpodobně není skutečný výrobce. Je to čínský OEM výrobek se samolepkou Finnlo
  • V Německu stojí o 33% méňe
  • Chybí popis, co je uvnitř za technologii

Skvělá věc na domácí cvičení.

Ověřený zákazník FITHAM Milan

Přidáno: 15. ledna 2022

Zakoupeno v FITHAM

• Celkem robustní konstrukce, žádné fórové provedení
  • Při montáži vše dobře lícovalo a sedělo
  • Velmi snadno se skládá a rozkládá před/po cvičení
  • Snadno se po složení přesouvá po transportních kolečkách po místnosti
  • Dobře viditelný podsvícený displej
  • Přijatelná cena/výkon
  • Dostatek programů - Race, Recovery, HRC, Watt, Manual, 12 přednastavených programů a možnost jednoho vlastního programu
  • Návod na montáž je trochu z obrázků méně přehledný, ale trochu technicky nadaný člověk to dá
  • Chybí český návod na obsluhu počítače (je pouze na internetu prodejce)
  • Internetový český návod je velmi stručný a neúplný
  • Ovládání počítače není zcela intuitivní i prodavač při předvádění měl trochu problém se vrátit zpět do základní nabídky, až jeho kolega mu to musel ukázat
  • U funkce Recovery někdy trvá než se podaří, aby naskočila, později jsem zjistil, že to musím zapnout v průběhu programu ne po jeho skončení :-(

I přes některé výhrady jsem se strojem spokojený a šel bych do jeho koupě zas. Určitě existuji stroje s lepším (myšleno přehlednějším) displejem (ty jsou, ale o dost dražší), na samotné cvičení to nemá vliv, samotný stroj má velmi robustní konstrukci a funguje perfektně. Některé programy (třeba HRC) fungují jinak než jsem čekal (než jsem stroj koupil, tak jsem neměl žádnou předchozí zkušenost s podobným strojem).

Finnlo BIOFORCE

Finnlo BIOFORCE

Ověřený zákazník Domácí fitness s.r.o. Harley

Přidáno: 4. prosince 2021

Zakoupeno v Domácí fitness s.r.o.

• skutečně velmi tichý chod při cvičení
  • velmi snadná změna zátěže

Nevýhody:
U 4 ks kladek jsou distanční podložky z umělé hmoty a opírají se o trubku. Při dotažení dojde k deformaci podložky způsobenou rádiusem trubky, což má za následek chybné funkce vodicí kladky lanka.
Náprava:
Podložky doplnit běžnými železnými podložkami o průměru 10 mm - 4 ks.

Přidáno: 20. května 2021

• Precizní a robustní provedení
  • Jednoduchá montáž
  • U sousedů v Německu jsem v některých případech na webshopech zazanamenal nižší cenu
Finnlo MAXIMUM FT2

Finnlo MAXIMUM FT2

Ověřený zákazník Richsport.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. dubna 2021

Zakoupeno v Richsport.cz

Good quality
Multiple fitness modes
Don't worry about instability
Can be used with other fitness equipment.

Finnlo TRICON

Finnlo TRICON

Přidáno: 20. července 2020

Zakoupeno v FITHAM

• Chybí návod k cvičení v češtině.

Ověřený zákazník Domácí fitness s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 7. března 2020

• robustní
  • pohodlný
  • přehledný podsvícený display
  • program RACE je skvělý
  • Návod k jednotlivým programům by mohl být podrobnější ale po krátkém zkoušení se to dá pochopit

Finnlo E-Glide SR

Finnlo E-Glide SR

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 13. října 2019

(naposledy upraveno 13. října 2019)

• SUPER.... PERFEKTNÍ STROJ NA DOMÁCÍ BĚHÁNÍ. NENIČÍ KLOUBY , A PŘESTO ŽE JE STROJ VELKÝ A TĚŽKÝ,, PŘI BĚHÁNÍ HO ANI NESLYŠÍTE , A MÚŽETE BĚHAT I V NOCI, ANIŽ BY JSTE RUŠILI SOUSEDY
  • OPATRNĚ NA ZAČÁTKU, NEROZJÍŽDĚT SE MOC RYCHLE, , A DRŽET SE MADEL , A KE KONCI RADĚJI VŽDY ZABRZDIT

Finnlo Autark 1500

Finnlo Autark 1500

Přidáno: 22. listopadu 2018

Zakoupeno v FITHAM

chtěl jsem něco na výšku 197 cm a polohovatelné , pro učely běžného procvičení stačí jen podložka co k tomu dodávají nepokrývá boční "větev"
sestavení je fakt dobře popsáno

Ověřený zákazník kulturistika.com Ověřený zákazník

Přidáno: 18. listopadu 2017

Zakoupeno v kulturistika.com

• Kvalitní výrobek

Přidáno: 23. října 2017

• žádný problém
  • k výrobku byla podložka, která je až moc široká, což nevadí, ale na délku k přístroji je tip ťop

Finnlo EXUM

Finnlo EXUM

Robert Košťál Robert Košťál

Přidáno: 14. března 2016

• Robustní konstrukce, ergometr s přesnou regulací, čitelný display, jednoduché ovládání, barva ( která nežloutne), renomovaný výrobce
  • Vysoká cena, žádná konektivita, horší dostupnost, stálé napojení na 220V (u ergometrů standard).

Po dlouhém rozhodování mezi Kettlerem a Finnlem jsme se na základě nedostupností informací v ČR a velmi dobrým hodnocením na německých portálech rozhodli koupit Finnlo model 2015. Tento model dopadl v testech jako jeden z nejlepších. Koupě byla z důvodu nedostupnosti v ČR (leden 2016) realizována v Německu (asi o 10% levněji). Montáž podle návodu byla jednoduchá, přesto časově náročnější. Díly k sobě pasují a celá konstrukce je dostatečně robustní (až na 150kg váhy). Počítač je jednodušší, neumožňuje další připojení. Součástí je senzor na uši (moc se mi nezdá přesnost měření). Existuje možnost bezdrátového připojení hrudního pásu (není v ceně, ani v dodávce). Potah rukojetí vypadá stabilně, sedlo je potažené jemnou tkaninou (flís) a je pohodlné. Sedlo se mi nedaří pevně uchytit k polohovatelné části (trochu se kroutí). Nastavení síly probíhá plynule a jednoduše na počítači buď manuálně nebo např. ovládáním tepovou frekvencí (HRC). Na ergometru máme v tomto momentě najety asi dva měsíce, a asi 600km, a zatím nevykazuje vůli v hřídeli a nevrže, hlavní konstrukce řídítek se rovněž nekroutí (i přes použití zatížení "do kopce"). Ergometr se snadno přesouvá po ploše, ale těžko přenáší (velká váha). Za mě mi trochu vadí stále připojení k síti (ale u ergometrů standard). Pro nás je rovněž výhodou, že se nejedná o žloutnoucí plast, který za 5-10 let vypadá, jako když má stroj po zenitu.Velkou nevýhodou je poměrně dost vysoká cena, na to co stroj umí resp. neumí. Přesto považuji tento ergometr za vydařený a mohu ho doporučit.

Ověřený zákazník Domácí fitness s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 18. září 2015

Zakoupeno v Domácí fitness s.r.o.

produkt splňuje to co jsem od něj čekal

Finnlo Aquon PRO PLUS

Finnlo Aquon PRO PLUS

Ověřený zákazník Fitvýživa.cz bretislav.novy

Přidáno: 18. září 2015

Zakoupeno v Fitvýživa.cz

• Perfektní stroj
  • Absence českého návodu ke složení a používání - zbyly mi 2 matičky. Skládal jsem to 3 hodiny.

Ušetřil jsem 3,500 Kč proti jiným obchodům a ještě mám 2 matky M8 s pojistkou navíc...
Fakt výhodné, procvičil jsem si i tvořivost a šikovnost při skládání.
Jeden šroubek s křížovou hlavičkou se ožužlal dodaným skorošroubovákem - asi to už nebudu nikdy rozdělávat...

Reakce značky FINNLO

Dobrý den, kompletní český návod mají prodejci k dispozici a měli by jej přikládat ke každému prodanému stroji. Obraťte se tedy prosím na svého prodejce, český návod vám je povinen dodat. Pokud by jste měl jakýkoli problém, doporučuji kontaktovat přímo dovozce značky.

Finnlo Autark 6000

Finnlo Autark 6000

Přidáno: 13. srpna 2014

Zakoupeno v FITHAM

po špatných předchozích zkušenostech s jinými výrobky je tento perfektní!

Zobrazuji 1 - 20 ze 23 recenzí [ 1 ] 2